Záverečná
Štvrtok, 08 August 2013 05:02

Jaaaaj. Všetko raz skončí.

Neviem, či je to skutočne pravda, ale pravdou je, že aspoň doteraz to tak vždy vychádzalo. Iba to, čo je teraz tu, ešte neskončilo, ale my vieme, že aj to nemá dlhé trvanie. Neviem či je to dobré alebo zlé. Do takého sveta sme sa narodili, tak čo už.

Asi pol roka som poryvy nepísal. Jednoducho žiaden poryv nenastal, a keď nastal nestal za napísanie alebo podobný tu už bol.  

Poryvy sú skutočnými poryvmi a žiadne plánovité, cielené písanie. Poryvy sú výplody môjho srdca a duše, tak ako prepukli v danej situácii, za daných okolnosti , ktoré mali to šťastie, že sa mi práve chcelo písať. Na 99%  boli napísané na jeden dúšok.  Tak ako práve vytryskli z prameňa. Tak som to aj chcel. Nechával som a nechávam ich tak, aj keď som neskor videl, že obsahujú gramatické chyby a štylizácia by mohla byť ďaleko lepšia pretože aj tie nezrovnalosti sú plodom môjho ja.

Koniec. Poryvy končia a toto je posledné čo v nich píšem. Jednoducho za posledný polrok som dospel k záveru, že všetko už je v nich napísané aj keď viem že to nemôže byť pravda. Možno ešte urobím nejaký vzájomne previazaný obsah, hypertextové odkazy, ale ako sám seba poznám nevyzerá to reálne. Vám by to pomohlo pri čítaní, ale to že tam previazanosť jednotlivých textov nie je to je preto, že som to písal ja.

Tak teda koniec.

... a dovidenia pri "Poryvoch 2". Budú?  :)  

 

Včera 18.05.2024 : Viola
Dnes 19.05.2024 : Gertrúda
Zajtra 20.05.2024 : Bernard
Pozajtra 21.05.2024 : Zita

Z kraja POD DUKOLU